444954

CHAMPAGNEKYLARE, Etain du Manoir, Paris, 1900-talets andra hälft.

Vitmetall och mässing. Rund form, två hänklar. Höjd 23,5, diameter 21cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK