OKÄND KONSTNÄR, 5 st, gravyr, uppfodrade på papper, 1600/1700-tal.

Drottning Christina av Sverige. Bildstorlekar: ca 17 x 12, 19,5 x 14,5, 13 x 8, 14 x 9, 30 x 17,5 cm.

Ej ramade. Slitage och fläckar samt någon med mindre notering i blyerts. Smärre nagg. Lagningar.

Alkuperä - Provenienssi

Friherre Carl Bildt (1850-1931).

Lähtöhinta
2 000 SEK