Muut Muut
446
GOLVHARPA. 1800-talets första hälft.
Golvharpa. 1800-talets första hälft.

Förgylld. Björk. Märkt bl a Sebastian Eraros, patent Harp, Great Marlborough Street, London. H 169.

Kolonn samt övrig förgyllnig har vissa skador samt vissa lösa och trasiga strängar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
8 000 SEK