GOLVHARPA. 1800-talets första hälft.

Förgylld. Björk. Märkt bl a Sebastian Eraros, patent Harp, Great Marlborough Street, London. H 169.

Kolonn samt övrig förgyllnig har vissa skador samt vissa lösa och trasiga strängar.

Lähtöhinta
8 000 SEK