Constantin Emile Meunier

(Belgia, 1831-1905)
Constantin Emile Meunier
(Belgia, 1831-1905)

CONSTANTIN EMILE MEUNIER, tillskriven, olja på duk, signerad och daterad 1864 ?.

Landskap. 58x67 cm.

Sedvanligt ytslitage, fläckar, retuscher, uppfodrad på pannå.

Lähtöhinta
10 000 SEK