446710

PARTI SAMEFÖREMÅL, 7 st, 1900-tal.

Knivar 2 st, total längd 21 - 28 cm. Skedar, 2 st, ben, längd ca 14 cm. Sykit, 2 st, ben och läder, längd 22-26 cm. Ask, ben och trä. Längd 6,5 cm.

Bruksslitage, rostangrepp, mindre skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK