KANDELABRAR, ett par, nyrokoko, 1800-talets slut.

Bronserad metall. För 4 ljus. Behängda med prismor. Höjd 46 cm.

Slitage. Sneda ljusarmar. Några prismor saknas. Senare bronsering.

Lähtöhinta
1 500 SEK