Carl Ludwig Bille

(Tanska, 1815-1898)
Carl Ludwig Bille
(Tanska, 1815-1898)

CARL LUDWIG BILLE, olja på duk, signerad och daterad.

Marinmotiv. Ca 23 x 32 cm.

Ytsmuts. Smärre krackelyrer.

Lähtöhinta
2 000 SEK