Bartolomé Esteban Murillo

(Espanja, 1618-1682)
Bartolomé Esteban Murillo
(Espanja, 1618-1682)

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter, olja på duk, 1800-tal.

Två bondpojkar. 65 x 48 cm.

Uppfodrad duk. Krackelyr, smärre retuscher, ytsmuts.

Lähtöhinta
2 500 SEK