Kellot
448176

STOPPUR, vitmetall, Breitling, Sprint, Stop Watch,1960-tal.

Vitmetall, plexiglas, index för 60sek, liten urtavla för 30min, tryckknapp på toppen, diameter 50mm, ref nr 552. I originalask.

Slitage. Repor på glas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK