448511

SKÅLFAT, tenn, otydliga stämplar, troligen Anders Hedenbom, Örebro 1734.

Runt. Diam 37 cm.

Slitage, repor, anfrätt, större lagning. Inskription.

Lähtöhinta
1 500 SEK