Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

AFTONVÄSKA, Jolles, Wien, Österrike, 1960-tal.

Handbroderad petite point. Kedja och knäppning i metall, invändigt tillhörande spegel och portmonnä. Ca 20 x 24 cm. Originalask 24 x 29 cm.

Mindre bruksslitage, ask med slitage och mindre skador.

Lähtöhinta
1 200 SEK