Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BOCKBORD, allmoge, bär datering 1751.

Ek. Skuren dekor. Kopplade ben. Längd 94, bredd 49, höjd 75cm. Monogram "IAS".

Bruksslitage. Torrsprickor. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK