L. Lasky

(Venäjän federaatio, Omkring 1800)
L. Lasky

L. LASKY, olja på duk, signerad.

Ekipage till häst och vagn. 55x69 cm.

Smärre krackelyrer.

Lähtöhinta
6 000 SEK