KUNGLIGT FOTOGRAFI, egenhändigt signerad och daterad 1944 av Kung Gustav V.

Gustav V i Båstad. På tennisplanen. Bildstorlek ca 9 x 7,5 cm.

Ej examinerad ur ram

Lähtöhinta
1 800 SEK