Alexis Ankarcrona

(Ruotsi, 1825-1901)
Alexis Ankarcrona
(Ruotsi, 1825-1901)

ALEXIS ANKARCRONA, olja på duk, signerad och daterad -86.

Insjölandskap med eka. 71 x 106 cm.

Mindre ytsmuts/oxiderad fernissa. Retuscher.

Lähtöhinta
8 000 SEK