Elisabeth Keyser

(Ruotsi, 1851-1898)
Elisabeth Keyser
(Ruotsi, 1851-1898)

ELISABETH KEYSER, olja på papp-pannå, signerad.

Porträtt av flicka, ca 19 x 14 cm.

Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
4 000 SEK