452374

ARMBANDSUR, Bulgari, Hong Kong 10th, stål, automatisk, 1997.

Diameter 33mm, bakboett i glas, boettnr 046/399. Länk, stål, viklås, längd 18cm.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
8 000 SEK