OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, monogram signerad och daterad 82 (1882)

Pojke, 41x32 cm.

Ytslitage, färgbortfall, fläckar, retuscher, sprickor samt små hål. Uppfordrad på pannå.

Lähtöhinta
4 000 SEK