Okänd konstnär 1800-tal

Okänd konstnär 1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, bär signatur C. Mignot, 1800-tal.

Marint motiv med lysande måne. ca 77 x 51 cm.

Duklagningar. Retuscher. Obetydlig krackelyr samt färgbortfall.

Lähtöhinta
7 000 SEK