Reinhold Callmander

(Ruotsi, 1840-1922)
Reinhold Callmander
(Ruotsi, 1840-1922)

REINHOLD CALLMANDER, olja på duk, signerad och daterad 1918.

"Söndagsförmiddag, mor Beatas kök". 59x47 cm.

Ytslitage, retuscher, lagningar samt krackelyrer.

Lähtöhinta
2 500 SEK