454956

FICKUR, dam, 18 k guld, savonett, 1900-talets första hälft.

Vitemaljerad urtavla med svarta siffror. Sekundvisare. Boett monogramsignerad BW och EJ. Innerboett i guld. Diameter 34 mm.

Smärre bucklor. Ej funktionstestad. Smärre repor. Inskription och datering 1961.

Lähtöhinta
3 000 SEK