HANDVÄSKA, "Somerset tote", Mulberry, 2000-tal

Svart skinn. Knäpplåsfastsättning. En innerficka samt en ytterficka med dragkedja. Märkt "Mulberry" samt med serienummer. Dustbag medföljer. Längd 38 , höjd 29 cm (exklusive axelrem).

Bruksslitage

Lähtöhinta
2 500 SEK