SJÖDIN, MARGARETA, färglitografier, 2 st, sign o numr 337/360 resp 346/360, dat -81.

Skogsmotiv. Bildstrl. 25x32

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS