Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Carl Milton Jensen

(Tanska, 1855-1928)
Carl Milton Jensen
(Tanska, 1855-1928)

CARL MILTON JENSEN, olja på duk, signerad och daterad 1896.

Strandlandskap. 52 x 82.

Nyrestaurerad, uppklistrad duk.

Lähtöhinta
4 000 SEK