Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Charles Wellington Boyle

(Yhdysvallat, 1861-1925)
Charles Wellington Boyle
(Yhdysvallat, 1861-1925)

CHARLES WELLINGTON BOYLE, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad.

Landskap med figur. 25 x 35 cm.

Smärre färgbortfall i övre marginal.

Lähtöhinta
5 000 SEK