Ljuben Dimanov

(Bulgaria, Syntymävuosi 1933)
Ljuben Dimanov
(Bulgaria, Syntymävuosi 1933)

LJUBEN DIMANOV, färglitografier, 21 st. Signerade och numrerade 23/50. Daterade 1975.

"Odysseén". Bildstrl c:a 23,5x17,5 cm.

Ej genomgånget.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet