Muut
457785

MINNESMEDALJ, 18 K guld, Kauko Räsänen, Sporrong, 1972, numrerad 001/300, total vikt 447 g.

Minnesmedalj över FN:s milövårdskonferens Stockholm, 1972. Diameter 5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
90 000 SEK