458054

FÖNSTER, 1900-talets hälft.

FÖNSTER, 1900-talets hälft.

Målat. Spröjsat. Ett öppningsbart vädringsfönster. Ca 199 x 91 cm.

Färgbortfall. Glas saknas. Repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK