Johan Krouthén

(Ruotsi, 1858-1932)
Johan Krouthén
(Ruotsi, 1858-1932)

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk, signerad o daterad 1925.

Landskap med stuga och äppelträd. 50 x 75 cm.

Krackelyr. Fläckar.

Lähtöhinta
35 000 SEK