PIERRE BONNARD, torrnålsetsning, monogramsignerad i plåten.
"Toilette". Plåtstorlek 21,5x16 cm
Små fläckar, ej examinerad ur ram. Något gulnad.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin