460954

RESEVÄCKARUR, 3 st, Jaeger och Jaeger-LeCoultre, 2 Memovox, 1900-talets andra hälft.

Olika modeller, gulmetall, mässing samt emalj i lapis lazuli-imitation, 8-dagarsverk, höjd ca5cm.

Slitage. Ej funktionstestade. Nagg på emalj. En urtavla gulnad med repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK