461175

TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

Svartlackerad. Två hänklar. Vriden banddekor samt godronnerat på botten, rund fot. Höjd ca 33 cm, diam ca 32 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK