461857

LJUSSTAKAR, Tenn, Athena, Ystad, 1940-tal.

I form av en blomma. För två ljus. Kvadratisk fot i bakelit. Märkt: "Athena Ystad N8". Höjd 12 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK