462480

HERRARMBANDSUR, Edox, classe royale, open heart automatic. Swiss made.

Svart armband i gummi med vikbart stållås. Urtavla 3 X 3 cm. Boett totalt 4 X 4 cm. Manual och garantibevis medföljer. Daterad 10.10.08.

Bruksslitage, ej funktionstestad. Etui saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK