463100

HERRARMBANDSUR, 18 k guld, "Conquest Heritage", Longines, 1900-talets slut, total vikt 52 g.

Automatiskt urverk, datumvisning, safirglas, silverurtavla, armband i svart skinn. Diameter 35 mm. Originalbox samt värderingsintyg medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
15 000 SEK