Kellot
464347

FICKUR, stål, Crescendo Déposé, sk Roulettur, 1900-talets första hälft.

Trefärgad urtavla med repetetiv bård med bilar, en visare. Diameter 53mm.

Bucklor. Skadad urtavla. Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK