Muut
464978

PARTI DOCKSKÅPSMÖBLER, bl.a Nolbyn Värmländskt hantverk, 1900-talets första hälft.

Rokokosoffan, gustavianska spegeln, vit gustaviansk byrå, lyrbordet, taburett, ett par sengustavianska stolar, salongsbord, sengustaviansk brunt, ett par vit Karl-Johan stolar samt soffa. Samtliga av dessa är märkta Nolbyn Värmländskt hantverk.
Övriga föremål omärkta.

Slitage. Märken och repor. Ej genomgånget. Lösa delar.

Lähtöhinta
8 000 SEK