Sam Francis

(Yhdysvallat, 1923-1994)
Sam Francis
(Yhdysvallat, 1923-1994)

SAM FRANCIS, färglitografi, signerad och numrerad 59/100, daterad 1986.

"Poems in the sky". Bladstorlek 75,5 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri GKM Premium Sale.

Lähtöhinta
10 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet