KOPPARSTICK, 32 st i mapp, Johann Ulrich Krauss, tidigt 1700-tal.

Blad ur Bibel, samtliga uppfodrade på papper. Bladstorlek ca 31 x 19 cm (variation bladen emellan förekommer).

Ej ramade, slitage märken och fläckar. Skador samt enstaka lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK