Charles Cockerham

(Yhdistynyt kuningaskunta, Aktiv ca 1910-1930)
Charles Cockerham

CHARLES COCKERHAM, olja på duk, signerad och daterad 1928.

"Margaret Johnson". 51 x 76.

Ej ramad. Färgbortfall. Ojämnt gulnad efter tidigare ramning.

Lähtöhinta
2 500 SEK