Barbro Andersson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1948)
Barbro Andersson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1948)

BARBRO ANDERSSON, olja på duk, signerad och daterad -84.

Komposition. 155 x 124 cm.

Någon repa.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet