Kellot
468802

ARMBANDSUR, herr, Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, "Turn-O-Graph", ref 1625, automatisk, stål och guld. 1960-tal.

Datum, guldfärgad urtavla, vridbar glasring, plexiglas, diameter 36mm, krona med rolexlogo. Serienummer 1878364. Jubiléeband, viklås, stål och guld, omkrets 20,5cm.

Slitage. Repor. Tänjt band. Urtavla med repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
16 000 SEK