FOTOGRAFIER, Remningstorp herrgård, 13 st, 1900-talets första hälft

Fotograf Johansson Axwall. 1912 Bildstrl. 17x10. Några originalomslag av pergamentpapper medföljer.

Något gulnade. Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Familjen Flach

Lähtöhinta
1 500 SEK