470361

FAT, tenn, rokoko, Samuel Marnel, verksam 1748-75 i Stockholm.

Avlångt och konturerat, längd 32 cm.

Slitage, repor, lagningar, bristningar. Smärre hål. Graverade initialer undertill.

Lähtöhinta
2 000 SEK