470370

BEHÅLLARE MED LOCK, tenn, troligen Carl Gustaf Malmborg, Stockholm 1802.

Cylinderformad med plant skruvlock. Höjd 18 cm.

Slitage, repor, bucklor, slagmärken. Smärre bottenlagning.

Lähtöhinta
2 000 SEK