470379

STOP, 2 st, tenn, Erik Wikgren, verksam 1805-1846 i Nyköping.

Bukig resp konande form. Höjd 20-20,5 cm.

Slitage, bucklor, lagningar, repor. Graverade initialer.

Lähtöhinta
2 000 SEK