HÖG HATT, med ask tidigt 1900-tal.

Svart filt med svart filt band. Märkt"SAMl. MORTLOCK & SON Hatters 95 Gracechurch Street LONDON". Höjd ca 16 cm.

Doft. Smärre bruksslitage. Ask med märken och slitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK