(Sven Jonson, Waldemar Lorentzon, Stellan Mörner, Erik Olson, Axel Olson & Esaias Thorén) Halmstadgruppen

(Ruotsi)
(Ruotsi)

HALMSTADGRUPPEN, 6 färglitografier, signerade och numrerade 165/350.

Från mappen "Halmstadgruppen 45 år". Bladstorlek 65 x 50 cm.

Ej examinerade ur ram. Svagt gulnade. Några med fuktfläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK