Skinnpärmar med präglat mönster. Porträttfoton. Längd 27 - 29, bredd 21 - 23,5 cm.
Slitage. Fläckar och ryggskador. Lösa foton och blad. Defekta beslag. Ej fullständigt genomgångna.